هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی با کیفیت بالا و لوکس

سالنامه

پر طرفدارترین و مناسب ترین هدیه تبلیغاتی که به طور روزمره از طرف مدیران و کارمندان شرکت ها و ارگان ها مورد استفاده قرار میگیرد. امکان تبلیغ و ارایه خدمات شما در سالنامه بیش از دیگر هدایای تبلیغاتی است. سالنامه یا سررسید در سایزهای مختلف و با جلدهای مختلف اعم از چرمی ، سلفونی و گالینگری ارایه می شود

در هنر و چاپ خورشید امکان ست نمودن سالنامه با تقویم رومیزی و هدایای دیگری همچون خودکار، فلش مموری،پاور بانک و ... و قرار گیری آنها در جعبه ای شیک و لوکس اختصاصی شما که می توان آرم و مشخصات شما را بر روی آن چاپ کرد امکان پذیر است.


ساک دستی

ساک دستی علاوه بر کارايی به عنوان يک ابزار بسته بندی و حمل کالا، در شرايط نمايشگاهی، رخدادها و اعياد از آن به عنوان بسته بندی هدايای تبليغاتی استفاده می شود و بدين ترتيب توانسته جايگاه مناسبی در عرصه تبليغات و ترويج برند ايفا کند.

شايان ذکر است که اين محصول تبليغاتی به تنهايی در دست هر فرد می تواند نقش يک بيلبورد متحرک تبليغاتی باشد که می تواند عنصر تبليغاتی مهمی در پيشبرد اهداف تبليغاتی شرکت ها را ايفا نمايد.

در توليد اين محصول از اجناس مختلفی همچون نايلونی، برزنتی و مقوايی استفاده می شود.


کارت تبریکهدایای شخصی

فولدر را میتوان به زبان ساده یک پوشه با طراحی و برش های خاص معرفی کرد که میتوان یک بسته تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی که شامل اوراق ، بروشور، کارت ویزیت و ... را در یکجا و در کنار هم قرار دهد.

استفاده اصلی از فولدر در جلسات presentation و یا در اصظلاح جلسات ارائه و مشاوره تبلیغاتی شرکت دانست چون در این جلسات نیاز به ارائه مستندات در قالب بروشور، فلش مموری یا cd میباشد. میتوان تمامی این گزینه ها در کنار هم و در داخل یک فولدر قرارداد تا از شلوغی و بی نظمی در هنگام جلسات کاری جلوگیری شود.