محصولات نمایشگاهی

محصولات نمايشگاهی

طراحی و چاپ با کيفيت بالا و در سريع ترين زمان جهت نمايشگاه ها، همايش ها و رويداد ها

بروشور، تراکت، ليف لت

بروشور کتابچه يا راهنمای معرفی جزئيات کالا، خدمات و امکانات شرکت ها می باشد که از طرف توليد کننده يا ارايه دهنده به مصرف کننده يا مشتری برای معرفی دقيق و راهنمايي مورد استفاده قرار ميگيرد. استفاده بروشور در نمايشگاه ها جهت تبليغات يا فروش محصولات انجام می گيرد

ليف لت، تراکت و پوستر از ديگر محصولات قابل ارايه در اين بخش می باشد که می تواند با کيفيت و قيمت های متفاوت ارايه گردد. موضوع مهم اين است که پروسه چاپ و ارسال اين محصولات بسته به نوع فرم چاپی می تواند در کمتر از ۲۴ ساعت انجام پذيرد.بج سینهساک دستی

ساک دستی علاوه بر کارايی به عنوان يک ابزار بسته بندی و حمل کالا، در شرايط نمايشگاهی، رخدادها و اعياد از آن به عنوان بسته بندی هدايای تبليغاتی استفاده می شود و بدين ترتيب توانسته جايگاه مناسبی در عرصه تبليغات و ترويج برند ايفا کند.

شايان ذکر است که اين محصول تبليغاتی به تنهايی در دست هر فرد می تواند نقش يک بيلبورد متحرک تبليغاتی باشد که می تواند عنصر تبليغاتی مهمی در پيشبرد اهداف تبليغاتی شرکت ها را ايفا نمايد.

در توليد اين محصول از اجناس مختلفی همچون نايلونی، برزنتی و مقوايی استفاده می شود.


فولدر

فولدر را میتوان به زبان ساده یک پوشه با طراحی و برش های خاص معرفی کرد که میتوان یک بسته تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی که شامل اوراق ، بروشور، کارت ویزیت و ... را در یکجا و در کنار هم قرار دهد.

استفاده اصلی از فولدر در جلسات presentation و یا در اصظلاح جلسات ارائه و مشاوره تبلیغاتی شرکت دانست چون در این جلسات نیاز به ارائه مستندات در قالب بروشور، فلش مموری یا cd میباشد. میتوان تمامی این گزینه ها در کنار هم و در داخل یک فولدر قرارداد تا از شلوغی و بی نظمی در هنگام جلسات کاری جلوگیری شود.


کاتالوگ

کاتالوگ در حقيقت کتابچه و يا راهنمای معرفی کليه خدمات، امکانات و ... می باشد که از طرف توليد کننده و يا ارائه دهنده به مصرف کننده و يا مشتری برای معرفی کالا يا خدمات ارائه می شود.

در کاتالوگ عموما از تصاوير و طرح های جذاب جهت معرفی بهتر کالا و يا خدمات استفاده می شود.

استفاده اصلی کاتالوگ معمولا در نمايشگاه ها و جلسات کاری است يعنی زمانی که می خواهيد محصولات و خدمات خود را به مشتريان ارائه دهيد و يک مرحله بعد از تبليغات اوليه و در جلسات حضوری بسيار کاربردی می باشد و همواره يک کاتالوگ مناسب می تواند به فروش بالا منجر شود.


استند نمايشگاهی

استندهای نمايشگاهی سازه های تبليغاتی مهمی هستند که به دليل بزرگ بودن باعث ديد بهتر کالا و خدمات شما جهت مشتريان می شوند. اولين آيتم تبليغاتی که در نمايشگاه ها خودنمايی می کند بی شک می تواند رول آپ، پاپ آپ يا کانتر استفاده شده در دکوراسيون باشد.

کيفيت چاپ و متريال استفاده شده در توليد استندهای تبليغاتی بسيار مهم است و می تواند در نشان دادن کيفيت کالا يا خدمات شما نقش مهمی را ايفا کند.

از آنجايی که در توليد سازه های نمايشگاهی با کيفيت از مگنت و فلز مقاوم استفاده شده، بنابراين نصب آن برای افراد غير حرفه ای نيز آسان بوده و از اين سازه ها بارها و بارها می توان استفاده نمود.


فلش مموری

يکی از پر کاربردترين هدايای تبليغاتی که هميشه طرفداران خاص خود را دارد بی شک فلش مموری ها هستند.

اين محصول در نمايشگاه ها می تواند حکم کاتالوگ ديجيتال شما را داشته باشد و اطلاعات مورد نياز اعم از نوع محصول و مشخصات تماس شما را در خود جای دهد.

اخيرا نمونه های توليدی جديدتری آماده شده که شما می توانيد فلش مموری مورد نظر خود را به شکل آرم يا محصول خود حتی در تعداد کم نيز سفارش دهيد که به نوبه خود می تواند آيتم جذابی جهت تبليغات شما باشد.


ماگ سراميکی، فلزی و پلاستيکی

ماگ های پلاستيکی و سراميکی يکی ديگر از محصولات تبليغاتی هستند که نقش مهمی در تبليغات درون شرکتی را ايفا می کنند.

ليوان تبليغاتی به دليل اينکه استفاده روزانه دارد می تواند عنصر تبليغاتی يادآوری کننده شما در بين مشتريان شما باشد.

لازم بذکر است که بر روی ليوان های سراميکي‌ می توان آرم شرکت يا حتی عکس ها و طرح رنگی چاپ کرد.

جدا از محصولات ياد شده می توانيد آرم خود را بر روی فنجان، سينی و يا حتی ليوان های فلزی نيز چاپ کنيد در هنگام پذيرايي از ميهمانان در قرار های ملاقات می تواند بسيار تاثير گذار باشد.


mug-3

فنجان پذيرايي


مناسب پذيرايي و جلسات
mug-2

ماگ پلاستيکي


قيمت مناسب کيفيت مناسب
mug-1

ماگ سراميکی


زيبا مناسب تبليغات در همه رنگ و قابليت چاپ طرح و آرم دور ليوان